Thursday, 08 October 2020 09:04

WYDZIAŁY URZĘDU MIEJSKIEGO W WARCIE:

Written by
Rate this item
(0 votes)

Wydział Spraw Obywatelskich USC, pokój Nr 11

  1. Kierownik Wydziału – Aleksandra Nowicka – tel. (43) 8287 110
  2. Zastępca Kierownika – Joanna Wawrzyniak – tel. (43) 8287 110

Wydział Oświaty, pokój Nr 6

  1. Kierownik Wydziału – Barbara Melka – tel. (43) 8287 111
  2. Inspektor – Anna Mikołajczyk – tel. (43) 8287 111
  3. Inspektor – Mirosława Michalak – tel. (43) 8287 111
  4. Inspektor  – Iwona Kupczyk – tel. (43) 8287 111
  5. Podinspektor – Justyna Czernielewska – tel. (43) 8287 111

Wydział Turystyki, Kultury i Sportu, pokój Nr 4

  1. Kierownik Wydziału – Łukasz Jeziorny –  tel. (43) 8287 104
  2. Robotnik Gospodarczy ORLIK – Tadeusz Żak
  3. Robotnik gospodarczy – Jakub Łuczak
  4. Robotnik gospodarczy – Marcin Nowicki
  5. Robotnik gospodarczy – Milena Żylewska

Wydział Infrastruktury i Rozwoju, pokój Nr 7 i Nr 2

  1. Kierownik Wydziału – Mariusz Lewandowski – tel. (43) 8287 113
  2. Inspektor – Mirosław Frontczak – tel. (43) 8287 113, tel. kom. 500 114 185
  3. Podinspektor  – Marcin Wicherski – tel. (43) 8287 113
  4. Inspektor – Dariusz Miłosz – tel. (43) 8287 113
  5. Inspektor – Agnieszka Grembowicz – tel. (43) 8287 113
  6. Inspektor – Karina Brodzicka – tel. (43) 8287 116, tel. kom. 514 483 054
  7. Inspektor – Bożena Krogulecka – tel. (43) 8287 116
  8. Inspektor – Włodzimierz Janiak – tel. (43) 8287 116
  9. Inspektor – Łukasz Kałuża – tel. (43) 8287 116, tel. kom. 603 045 912
  10. Inspektor – Krzysztof Żubrowski – tel. (43) 8287 116

Wydział Finansów, Podatków i Opłat, pokój Nr 12 i Nr 1

  1. Inspektor – Karolina Rogacka–Wawrzyniak – tel. (43) 8287 112
  2. Inspektor – Agnieszka Miłosz – tel. (43) 8287 117
  3. Inspektor – Anna Szczęsna – tel. (43) 8287 117
  4. Inspektor – Renata Oczkowska – tel. (43) 8287 117
  5. Inspektor – Urszula Stasiak – tel. (43) 8287 117
  6. Inspektor – Anna Górnacka – tel. (43) 8287 101
  7. Inspektor – Ewa Kopytek – tel. (43) 8287 101
  8. Inspektor – Dorota Woźniak – tel. (43) 8287 101
  9. Inspektor – Aurelia Łuczak – tel. (43) 8287 103

Wydział Organizacyjno-Administracyjny, pokoje Nr: 5, 8, 4, 13

  1. Inspektor – Tomasz Jachowicz – tel. (43) 8287 115, tel. kom. 798 872 271
  2. Inspektor – Kinga Zagłoba– tel. (43) 8287 115
  3. Podinspektor – Monika Wachowska – tel. (43) 8287 115
  4. Inspektor – Beata Włodarczak – tel. (43) 8287 100
  5. Pomoc administracyjna – Gabriela Majewska – tel. (43) 8287 100
  6. Inspektor – Ilona Siewior – tel. (43) 8287 104
  7. Informatyk – Robert Skrzypiński – tel. (43) 8287 119
  8. Informatyk – Krzysztof Kona –  tel. (43) 8287 119
  9. Podinspektor – Angelika Kubicka-Kopczyk – tel. (43) 8287 102
  10. Radca Prawny – Bożena Pachulska
  11. Radca Prawny – Łukasz Krakowski
  12. Kierowca – Józef Bartczak, tel. kom. 500 114 186
  13. Robotnik gospodarczy – Małgorzata Pawlak
  14. Robotnik gospodarczy – Renata Mamot
  15. Robotnik gospodarczy – Andrzej Sobański
  16. Koordynator ds. dostępności - Łukasz Kałuża - tel. (43)828-71-16
Read 8810 times Last modified on Friday, 30 October 2020 15:03
More in this category: « Konta bankowe

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.