Macie za sobą wiele miesięcy wytężonej pracy. Był to wyjątkowo trudny rok, w którym nieraz trzeba było stawić czoła różnym przeszkodom i wyzwaniom. Jednak mimo trwającej epidemii, walczyliście o zdobycie wiedzy i osiągaliście sukcesy. Gratuluję Wam wszystkim wyników w nauce, jesteśmy z Was bardzo dumni!

Podziękowania kierujemy również do wszystkich rodziców, którym zależy na dobru swoich dzieci. Dziękujemy za Waszą pomoc, wsparcie, pracę i zaangażowanie w ich rozwój, a także za trud włożony w domową edukację.

Dyrekcji oraz całemu gronu pedagogicznemu naszych placówek dziękujemy za ciężką i rzetelną pracę włożoną w wychowanie młodego pokolenia. Mimo utrudnionego dostępu do edukacji – poradziliście sobie.

Życzymy wszystkim udanych wakacji! Wypoczywajcie i gromadźcie siły na następny rok szkolny. Nigdy jednak nie zapominajcie o bezpieczeństwie. Bądźcie radośni i swobodni, ale jednocześnie rozważni, przewidujący i ostrożni. Wszyscy pragniemy spotkać się we wrześniu zdrowi i szczęśliwi, mamy nadzieję, że już w normalnej, a nie „zdalnej” rzeczywistości.

Krystian Krogulecki Burmistrz Warty