Jesteśmy niezwykle zdumieni, że tylu życzliwych ludzi mamy wśród swoich znajomych! Odzew na wiadomość o Sztafecie Zdrowia był zarówno błyskawiczny, jak i liczny! Pozostało nam zaledwie kilka zmian do obsadzenia, dlatego gorąco zachęcamy do podgrzania swoją obecnością - atmosfery sobotniego poranka! Kilka spraw organizacyjnych i wyjaśniających:
  - kwota jak i kilometr, są oczywiście symbolem, dlatego jeśli ktoś ma życzenie (bo takie otrzymujemy zapytania) może pobiec np. rodzinnie z żoną i dzieckiem, z przyjacielem, z kolegą, a także może być delegacja z pracy.
  - kwota jaką uda się uzbierać (tak naprawdę jaka by nie była - będzie wielka!) proponujemy przelać na specjalnie powstałe konto dla Daniela, zarówno przed maratonem lub jeśli komuś nie pasuje to oczywiście można i później.
  - kiedy lista wypełni się do ostatniego kilometra, skontaktujemy się z każdą zapisaną osobą z informacją o przypisanym kilometrze
  - każdy kto chciałby wesprzeć inicjatywę, a nie może pobiec, zapraszamy na rozpoczęcie sztafety pod Urząd Miejski w Warcie w najbliższą sobotę o godz. 9.
  - konto do wpłat: 02927000060025944030000002
Bank Spółdzielczy w Warcie
Tytułem „Dla Daniela”
Jest to konto Stowarzyszenia „Razem Możemy Wiele”, - organizacji pomagającej typowo osobom poszkodowanym w wypadkach drogowych (wielu nawet nie wie, że mamy taki „Skarb” w Warcie). Stowarzyszenie nie pobiera żadnej prowizji, a więc uzbierana kwota, popłynie w całości na poczet rehabilitacji dla naszego Bohatera!
być może znacie osoby nieposiadające konta na Fb, (tym samym niemające możliwości zgłoszenia poprzez wpisanie komentarza), ale chciałyby wziąć udział? W takim przypadku prosimy Ich zgłosić mailowo na adres .

Sprawa najważniejsza
Daniel - do tej pory każdego dnia, trzymamy za Ciebie kciuki. Tym razem będzie inaczej, bo właśnie w najbliższą sobotę, to Ty musisz trzymać kciuki za nas
#razemdlaDaniela