Szanowni Państwo,
w okresie od dnia 14 marca 2020 r. do odwołania na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej Minister Zdrowia ogłosił stan zagrożenia epidemicznego w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2, który wywołuje chorobę COVID-19.
Z uwagi na powyższe, przypominam, że od 16 marca br. do odwołania, zmieniają się zasady pracy Urzędu Miejskiego w Warcie oraz wszelkich jednostek organizacyjnych gminy. Nie będzie możliwości osobistego załatwiania spraw na stanowiskach merytorycznych w Urzędzie Miejskim i jednostkach organizacyjnych gminy. Wszystkie komórki organizacyjne podległe burmistrzowi będą pracowały w trybie wewnętrznym, bez przyjęć i obsługi interesantów. Urzędnicy będą obsługiwali mieszkańców w trybie zdalnym - przez internet oraz telefonicznie 43 828 71 00. Pilne sprawy, jak akty USC, załatwimy w Biurze Obsługi Interesantów na parterze Urzędu, tel. 43 828 71 10. Tam też czynne będzie biuro podawcze. Odbiór dokumentów będzie możliwy po uzgodnieniu telefonicznym. Proszę o śledzenie komunikatów na stronie gimwarta.pl oraz fb.
Jeśli nie musimy, nigdzie nie wychodźmy. W miarę możliwości zostańmy w domu. Musimy być zdrowi dla siebie, naszych rodzin i dla naszej wspólnoty.

Burmistrz Warty

Krystian Krogulecki