OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Start
Zwycięzcy III Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Warcie w dn. 12.03.2017r. | Drukuj |
Redaktor: Robert S.   
17.03.2017.

Kat .męska 5000 m.

I miejsce -Arkadiusz Maruszewski czas 16,42

II miejsce -Bułeczka Paweł czas 17,02

III miejsce -Arkadiusz Balcerzak  czas 17,15

Pozostałe miejsca :

4. Żórawski Kacper -17,54

5. Romanowicz Janusz -18,44

6. Mikołajczyk Damian 19,04

7. Wróbel Jakub 19,21

8. Krawczyk Łukasz 20,15

9. Chrzanowski Krzysztof 20,17

10. Ciołek Mateusz 20,32

11.Wojciechowski Sylwester 20,42

12. Piniarski Maciej 20,59

13. Pipia Tomasz 21,16

14. Dziedzic Grzegorz 21,22

15. Kozłowski Łukasz 21,31

16. Tabaka Zbigniew 21,24

17. Celer Michał 21,35

18. Staszewski Bartłomiej 21,38

19. Modranka Damian 21,42

20. Proszewski Marek 21,43

21. Pipia Piotr

22. Dąbek Piotr

23. Kwiatkowski Paweł

24. Kikowski Grzegorz

25. Nowak Marcin 22,06

27. Angulski Zbigniew

28. Ciołek Wojciech

29. Sajda Piotr

30. Łuczak Jakub

31. Błaszczyk Tomasz

32. Ciołek Wojciech

33. Zatorski Mateusz

34. Koper Kacper

35. Jurczak Piotr

36. Kędzierski Przemysław

37. Domagalski Maciej

38. Ziółkowski Adam

39. Owczarek Michał

40. Ciszewski Arkadiusz

41. Ignasiak Jan

42. Sowała Marek

43. Szymański Damian

44. Gościmski Michał

45. Grzebski Janusz

46. Gozdalik Sławomir

47. Bogus Michał

48. Danielewski Dariusz

49. Pietrzak Kajetan

50. Augustyniak Kamil

51. Pietrucha Grzegorz

52. Olszewski Wiktor

53. Chrzanowski Adam

54. Zientara Marcin

55. Malicki Sebastian

56. Gławenda Michał

57. Mroczkowski Janusz

58. Błaszczyk Tomasz II

59. Ciołek Albert

60. Pietrzak Tomasz

61. Pietrzak Adam

 

62. Brzeziecki Robert

63. Piotrowicz Michał

64. Obałka Szymon

65. Kwiatkowski Patryk

Kat. żeńska 5000 m

I miejsce -Kulawiecka Anna czas 23,10

II miejsce - Błaszczyk Bernadetta czas 24,36

III miejsce -Chojecka Weronika czas 24,08

Pozostałe miejsca :

4. Leśniczak Magda 24,36

5. Kosecka Agata 25,06

6. Pabiniak Aneta

7. Paszkowska Patrycja

8. Matusiak Sylwia

Kicińska Sylwia

9. Jaworska Ewelina

10. Ziółkowska Ewa

11. Mokros Anna

12. Pilichowska Katarzyna 29,23

Zagłoba Kinga 29,23

14. Chudzicka Anna

15. Paszkowska Patrycja

Kat. najstarszy uczestnik biegu:

I miejsce Janusz Mroczkowski

Kat. osoba niepełnosprawna :

I miejsce Jan Ignasiak

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »