OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Start arrow Aktualności arrow Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w konferencji
Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w konferencji | Drukuj |
Redaktor: Krzysiek K.   
04.11.2016.

Image

Zaproszenie do wzięcia udziału w trzech konferencjach z cyklu „Zmieniamy Łódzkie z Funduszami Europejskimi”

 

Dotacje na edukację - 18.11.2016 r. - Skierniewice
Konferencja pn. „Zmieniamy Łódzkie z Funduszami Europejskimi – dotacje na edukację” to wydarzenie poświęcone podnoszeniu jakości edukacji i jej dostępności w regionie łódzkim. Wypowiedzą się eksperci, zapewnimy panel dyskusyjny, a wszystko przedstawimy w sposób ciekawy i profesjonalny. Konferencja planowana jest w godz. 10:30-15:30 w sali konferencyjnej Kultury i Sztuki w Skierniewicach - Kinoteatr „Polonez", ul. Wita Stwosza 2/4.

Harmonogram konferencji5.45 MB


Dotacje na aktywizację - 25.11.2016 r. - Radomsko
Temat drugiego spotkania to aktywizacja. Przedstawimy możliwości dostępu do usług społecznych i zdrowotnych w ramach środków unijnych. Poruszymy temat wsparcia osób zagrożonych ubóstwem i wykluczeniem społecznym. Konferencja pn. „Zmieniamy Łódzkie z Funduszami Europejskimi - dotacje na aktywizację” odbędzie się  w godz. 10:30-15:30 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Radomsku, ul. Brzeźnicka 5.

Harmonogram konferencji5 MB


Dotacje na internacjonalizację - 09.12.2016 r. - Uniejów
Cykl zamknie konferencja skierowana przede wszystkim do przedsiębiorców, którzy dowiedzą się między innymi, jak wprowadzić produkty swojej firmy na rynki zagraniczne. Warto uczestniczyć w  konferencji pn. „Zmieniamy Łódzkie z Funduszami Europejskimi - dotacje na internacjonalizację”, która odbędzie się w sali konferencyjnej na Zamku w Uniejowie, ul. Zamkowa 2.

Harmonogram konferencji4.66 MB


Podczas wszystkich trzech konferencji będzie można przekonać się, jak Fundusze Europejskie zmieniają łódzkie i podnoszą jakość życia mieszkańców naszego regionu. Beneficjenci opowiedzą o swoich projektach, a eksperci ds. Funduszy Europejskich podpowiedzą, jakie są możliwości, aby z nich skorzystać w kolejnych latach.

Zarejestruj się już teraz! Udział w konferencjach jest bezpłatny.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »